Property of a gentleman. Cartier. Années... - Lot 121 - Pierre Bergé & Associés

Lot 121
Estimation :
8000 - 10000 EUR
Result : 13 000EUR
Property of a gentleman. Cartier. Années 1950 Rare clip rose épanouie en corail sculpté. Pistil composé d'un diamant brillanté en chaton à griffes. Trois feuilles pavées de diamants brillantés (égrisures). Travail français. Monture en platine et or gris 18 karats. Signé et numéroté. Diamètre : 4,5 cm Zeldzame sierspeld van platina en 18-karaats grijs goud in de vorm van een openbloeiende roos van gesculpteerd en gepolijst koraal. De stamper bestaat uit een als briljant geslepen diamant in chatonvorm. De roos heeft drie bladeren met als briljant geslepen diamanten. Frans fabrikaat. Gesigneerd en genummerd. Diameter: 4,5 cm.