MARCELLO LISSONI

Lot 174
Estimation :
4000 - 6000 EUR
MARCELLO LISSONI
Bracelet mobile Or, email, lapis-lazuli. 1990. Pièce unique. Poinçonné. Monogrammé. H_6,5 cm D_6,5 cm