OSCAR JESPERS (1887-1970)

Lot 25
1 500 - 2 000 €

OSCAR JESPERS (1887-1970)

Ontmoeting, 1914
Linogravure.
Signée en bas à droite et datée en bas à gauche.
H_45,7 cm L_62,7 cm

Bibliographie: M. Boyens, Oscar Jespers, «Zijn beeldhouwerk met een overzicht van te tekeningen door» illustré p.110-111 n° 50.