Oscar JESPERS (1887-1970)

Lot 25
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Oscar JESPERS (1887-1970)
Ontmoeting, 1914 Linogravure. Signée en bas à droite et datée en bas à gauche. H_45,7 cm L_62,7 cm Bibliographie: M. Boyens, Oscar Jespers, «Zijn beeldhouwerk met een overzicht van te tekeningen door» illustré p.110-111 n° 50.