David Hockney (Né en 1937)

Lot 86
Estimation :
15000 - 20000 EUR
Résultat : 20 000EUR
David Hockney (Né en 1937)
D'une collection particulière Uit een privé-collectie Cloth Seller, Aswan Dessin au crayon, 1978. Signé et daté en bas à droite. Potloodtekening, 1978. Gesigneerd en gedateerd onderaan rechts. Provenance / Herkomst : Knoedler Gallery, London. H_14 cm L_17 cm
Mes ordres d'achat