Jo Delahaut (1911-1992)

Lot 38
Estimation :
10000 - 15000 EUR
Jo Delahaut (1911-1992)
Composition verte. Huile sur toile. Signée et datée (19)45 en bas à droite. Groene compositie. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd (19)45 onderaan rechts. H_97 cm L_131 cm Exposition / Tentoonstelling : 1980, Liège, Musée Saint Georges, reproduit p. 20.
Mes ordres d'achat