Léon Spilliaert (1881-1946)

Lot 6
Estimation :
60000 - 80000 EUR
Léon Spilliaert (1881-1946)
Mât, 1914. Technique mixte sur carton. Signée L. Spilliaert et datée 14 en bas à droite. Diverse technieken op karton, gesigneerd en gedateerd onderaan rechts. H_70 cm L_43,5 cm Provenance / Herkomst : Collection privée.
Mes ordres d'achat