Jean Brusselmans (1884-1953)

Lot 28
Estimation :
25000 - 35000 EUR
Résultat : 25 000EUR
Jean Brusselmans (1884-1953)
Autoportrait, 1937 Huile sur toile signée Jean Brusselmans et datée 1937 en bas à droite Olie op doek, gesigneerd met datum 1937 rechts onderaan. H_92 cm L_72 cm Bibliographie / Bibliografie : répertorié et reproduit dans le catalogue raisonné. Provenance / Herkomst : Collection privée. Expositions / Tentoonstellingen : Stad Brugge Dienst van de Stedelijk Musea Kunst. Cultuurkring Geraardsbergen: «Het portret sinds James Ensor», 1964
Mes ordres d'achat