REUBER, JUSTUS.

Lot 59
Estimation :
600 - 800 EUR
REUBER, JUSTUS.
Veterum sciptorum, qui caesarum et imperatorum germaniicorum res per aliquot secula gestas uteris mandarunt Tomus Unus, catalogus authorum. Francofurti, Andreae Wecheli, 1584 ; fort in-folio vélin crème (Reliure de l'époque). 734 pages, [21 pages d'Index], marque de l'imprimeur au verso du dernier feuillet. Relié à la suite : DUBRAVIUS, Jan. Io. Dubravii Olomuzensis Episcopi Historia Boiemica A Cl. V. thomas Iordano medico novis Genealogiarum, Episcoporum, Regum, Ducum catalgis... Aenae Sylvii Senesis... Basilae, apud Petrum Pernam, 1575.
Mes ordres d'achat