LINDENBROGIUS, FRID.

Lot 71
Estimation :
700 - 900 EUR
LINDENBROGIUS, FRID.
Diversarum gentium historiæ antiquæ scriptores tres. Iornandes Episcop. De Regnotum ac temporum seccesionibus - Isidorus Hispalens. De Gothis, Wandalis & Suevis. Eivsdem Historia. De origine Gothorum. Eivsdem Chronicon. Regum Wisigothorum. - Pauli Warnefridi F. Diaconi. De gestis Longobardorum Lib. VI... Hamburgi, apud Michaelem Heringium 1611 ; pet in-4 vélin ivoire à recouvrement, dos lisse, tranches rouges (Reliure ancienne). -OBSERVATIONUM selectarum. Ad Rem litterarium spectantium... Halae Magdeburgicae, 1700 ? ; Prostat in officina libraria Bengeriania ; 2 tomes en un volume in-8. - THEOLOGIA in tabulis compendiose depicta. Parisiis Petrum de Bresche et Iacobum de Laize de Bresche ; in-8 vélin. Première édition en 1660. (3)
Mes ordres d'achat