HELIODORI AETHIOPICORUM

Lot 72
Estimation :
400 - 500 EUR
HELIODORI AETHIOPICORUM
Libri X, ad fidem mss. Hieronymo Commelino... notis illustrate. ; Lugduni, apud viduam Ant. De Harsy, 1611 - à la suite : Apollodori Atheniensis grammatici bibliotheces, sive de Deorum origine, Libri III. Ex officina Commeliniana, 1699. - Eunapius Sardianus ; de vitis philosophorum et sophistarum... Hieromyni Commelini Opera nunc recens accedunt eiusdem Auctoris Legationes, e bibliotheca Andrea Schotti. Apud Hieronymum Commelinum, 1696. - Georgii codini Selecta de Originibus, Constantinopolitanis, nunc primum in lucem edita, interprete Georgio Dovsa, Iani F. Apud Hieronymum Commelium, 1696. En un fort volume in-8 vélin à recouvrement, titre calligraphié au dos, reliure sans les liens de fermeture.
Mes ordres d'achat