[LUCIEN]. BENEDICTUS, IOHANNES

Lot 80
Estimation :
500 - 700 EUR
Résultat : 500EUR
Luciani samosatensis opera, Editio purissima cum indice locupletissimo. Salmurii ex typis, Petri Piededii, 1619 ; 2 forts volumes in-8 vélin. Texte latin-grec sur deux colonnes. Reliure légèrement usagée, manque liens de fermeture. PAULI OROSII presbyteri Hispani, adversus paganos historiarum libri septem & annotationibus Franc Fabricii Marco Durani. Coloniae, apud Maternum Cholinum, 1582 ; in-8 vélin. [ESOPE] Fabulae variorum auctorum&Aesopi fabulae Graeco-latinae&Phaedri Fabulae, opera studio Nicolai Neveleti, Francofurti apud Christ. Gerlach & Sim. Beckenstein, 1660 ; in-8 vélin. Taches au titre et dans le texte, quelques figures coloriées, rousseurs, mq p97-98, 101-102. LE BRUN, Laurent. Eloquentia poetica. Parisiis, apud, Sebastien et Gabriel Cramoisy, 1655 ; petit in-4 vélin. Titre frontispice. rousseurs. FERRETIO, JOANNE BAPTISTA. Musae lapidariae antiquorum. Veronae, Antonij de Rubeis, 1672 ; in-4 veau brun, dos à cinq nerfs, tranches rouges (Reliure ancienne). (5)
Mes ordres d'achat