GOTHOFREDUS (DENIS).

Lot 94
Estimation :
400 - 600 EUR
GOTHOFREDUS (DENIS).
Corpus juris civilis in quatuor partes distinctum... Editio omnium novissima, Sacratissima Principi, D ; Leopolodo. Francofurti ad Moeum, Sumptibus Societatis, imprimebat Hieronymus Polichius, 1663 ; fort in-folio peau de truie estampée, plaques aux centre des plats, roulettes à froid, dos à cinq nerfs, trace de fermoirs (Reliure allemande de l'époque). Frontispice gravé. Relié à la suite en pagination séparée : Codicis DN. Justiani sacratissimi principis PP. AUG. Repetitae Praelectiones Libri XII. Francofurti ad Moenum, sumptibus Societatis, Hieronymus Polichius, 1663... Authenticae seu novellae constitutiones, Feudorum... Appendix sive Auctarium. Reliure frottée, rousseurs.
Mes ordres d'achat