Boris Riab (1898-1975)

Lot 651
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Result : 1 500EUR
Boris Riab (1898-1975)
« Etude de canard colvert » Aquarelle gouachée. Signée en bas à gauche. Geacquarelleerde gouache. Gesigneerd onderaan links. H_30 cm L_21 cm