Suzanne Belperron. Années 1935

Lot 135
Estimation :
25000 - 30000 EUR
Result : 30 000EUR
Rare clip « Papillon » aux ailes entièrement articulées.Elles sont pavées de rubis en serti à grain ou en sertissure.Le corps est formé de deux rubis. Monture en or jaune 18 karats. Non signé. Poinçon de Maître de Groëne et Darde. Dimensions : 5 x 4,3 cm Zeldzame clip ?Vlinder' met vleugels, bedekt met robijnen. Het lichaam is samengesteld uit twee robijnen. Gemonteerd in geel goud 18 karaat. Niet getekend. Stempel van Maître de Groëne en Darde. Property of a lady.