Chaumet. Années 1955

Lot 146
Estimation :
60000 - 90000 EUR
Result : 84 000EUR
Chaumet. Années 1955
Exceptionnel diadème composé de quatre lignes de diamants brillantés de taille dégressive soulignées d'une ligne de diamants baguette. Il est surmonté par quinze diamants brillantés en chatons à griffes retenue par des diamants carrés en sertissure. Monture en platine (systême en or gris).Travail français. Poinçon de Maître.Dans son écrin de la Maison Chaumet. Poids total des diamants : 62 à 64 carats environ. Belangrijke diadeem bestaande uit vier rijen briljantdiamanten, van groot naar kleiner aflopend ondersteund door twee lijnen diamanten. Diadeem gemonteerd met vijftien briljantdiamanten afgewisseld met vierkante diamanten. Gemonteerd in platina (montuur zelf in grijs goud). Franse makelij. Niet getekend. Stempel van de Meester. In juwelendoosje van het Huis Chaumet. Property of a lady.