EPICTETE Epicteti Enchiridon et Cebetis tabula... - Lot 68 - Pierre Bergé & Associés

Lot 68
Estimation :
300 - 400 EUR
EPICTETE Epicteti Enchiridon et Cebetis tabula Graecé & latine. Lugd. Bat. & Amstelodami apud Gaasbekios, 1670 ; in-16 vélin. Frontispice gravé. - OPERA POETARUM CHRISTIANORUM quarundam utilissima. Basilae 1541 (Barptholomaerum Westhemerum) ; in-12 demi vélin crème à coins. Cachets "Ex Bibliothéca Universitatis Heidelbergensis" et "D" au verso du titre. - MANTUANI, Baptistae. Opera poetica [Eglogae I-X]. Coloniae ex officina Meyeriana, 1688 ; in-12 vélin, portrait en frontispice, rousseurs. Deux premiers volumes des Observations données en 11 volumes. (3)